תנאי קנייה

תנאי הזמנה

בעת ביצוע הזמנה באתר הינך נדרש למלא את פרטיך האישיים וזה לטובת הוצאת חשבונית ומשלוח. בעת ההסכמה לתקנון זה הנך מצהיר כי גילך מעל ל- 18 ופרטיך האישיים מלאים ונכונים וכן אמצעי התשלום שתשתמש בו שייך לך, בין אם מדובר על כרטיס אשראי או בתשלום באמצעות שירותים אחרים כמו חשבון Paypal. 

תנאי תשלום

התשלום באתר מתבצע באחת משתי אפשרויות: תשלום באמצעות כרטיס אשראי תחת פלטפורמת PayPal ותשלום באמצעות שירות PayPal לבעלי חשבון PayPal פעיל. בשני המכרים תהליך התשלום מבוצע און-ליין בעמוד ה- PayPal המוכר והמאובטח.

תנאי משלוח

את ההזמנות אנו נספק ב’משלוח עד הדלת’ הנעשה באמצעות חברת משלוחים. החבילה מגיעה עד לדלת הלקוח בכתובת המבוקשת תוך 14 ימי עסקים. שליח מטעם חברת המשלוחים יספק את החבילה למבצע ההזמנה בהתאם לזמני החלוקה שנקבעו על ידי חברת המשלוחים. ההזמנה תשלח לכתובת שהוזנה במהלך ההזמנה כאן באתר ולא על פי כתובות אחרות הקשורות להזמנה כמו זו המצוינת ב- Paypal לדוגמא. במקרה של ביטול עסקה או החזרת המוצר – לא יזוכה הלקוח בעלויות המשלוח (הלוך-וחזור).

תנאי ביטול עיסקה

קאר-קרייזי (CarCrazy) תאפשר החזרת מוצרים בתוך 60 יום מתאריך הפקת החשבונית וזאת בתנאים הבאים: המוצר בשלמותו, סגור באריזתו המקורית והשלמה, לא נעשה שימוש במוצר וכנגד חשבונית. במקרה של ביטול, יש להחזיר את המוצר למשרדי החברה בחולון. ניתן גם לשלוח את המוצרים למשרדים באמצעות משלוח ישיר למחסני החברה. לתהליך החזרת מוצר, עבור לעמוד צור קשר ושלח פניה בנושא החזרת מוצר. על פי תנאי המשלוח, לא יזוכה הלקוח בעלויות המשלוחים.